Tammsaare tee 113, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

By in Määratlemata

Üürile anda hea asukohaga ja korralikus seisukorras kahetoaline korter Mustamäel Sääse peatuse vahetus läheduses. Korter asub viiekordse paneelmaja esimesel korrusel.Toad asetsevad eraldi. Suur tuba on avar ja mõnusates tumedates toonides ja on meeldivalt soe. Magamistoas on mahukas riidekapp. Köögimööbel sisaldab kõike eluks vajaminevat (külmkapp, elektripliit ja õhupuhasti).

Tubades seinad on tapetseeritud ning põrandatel laminaatparkett.

WC ja vannituba on koos. Märgruumi seintel ja põrandal on keraamilised plaadid.

Esikus suur panipaik/garderoob, kuhu saab paigutada üleriided.

Korterisse jääb sisse kogu piltidel olev mööbel.

Korterelamus on tegus korteriühistu, trepikojad on puhtad ja korralikud, välisuksel on fonolukk. Naabrid on rahulikud ja korda armastavad ning toimiv naabrivalve.

Maja ees on autole tasuta parkla.

Kõrvalkulud keskmiselt suvel/talvel 70-100 eurot, millele lisandub tasu tarbitud elektri eest.

Ettemaksuks ühe kuu üür ette (400 euri), tagatisraha (400 euri) ja lepingutasu kuu üüri ulatuses.

Ei sobi suitsetavad või koduloomadega üürilised.

 

Mugava elukeskkonna tagab kiire ja hea ühendus kesklinnaga, lähim bussipeatus on saja meetri kaugusel. Üle tee on Mustika keskus, läheduses veel Magistrali Kaubanduskeskus, Sääse Maxima ja Sõpruse Maxima. Poole kilomeetri kaugusel äsjavalminud moodne Apollo keskus ning mitmed teenindusettevõtted. Tervisespordiharrastajatele on läheduses People Fitness, MyFitness ning Männi park. Läheduses on Põhja-Eesti Regionaalhaigla.

Maja taga on lasteaed Sinilind, mõnesaja meetri kaugusel veel lasteaed Kiikhobu ja Mooniõied. Läheduses mitmed koolid (32. Keskkool, Tallinna Saksa Gümnaasium, Atre Gümnaasium, Tallinna 53. Keskkool, Tallinna Tööstushariduskeskus, Tallinna Tervishoiu Kõrgkool,TTÜ).
Helista, tunne huvi ja tule tutvuma oma uue koduga.

Share This
About The Author
Aivar Palandi

Tegevuspiirkond Tallinn ja Harjumaa. Minu nimi on Aivar Palandi ja ma olen edukalt areneva ettevõtte Falkenberg Kinnisvara omanik. Minu teekond kinnisvara valdkonnas algas aastast 2013, mil otsustasin elus kannapöörde teha ja valida oma unistuste amet. Olen varasemalt omandanud kogemusi erinevates kinnisvaraettevõtetes ja läbinud mitmeid koolitusi. Tänu meeldivatele kolleegidele ning ka mentoritele saavutasin märkimisväärse taseme ja professionaalsuse kinnisvara spetsialisti alal, mis ajendas mind looma oma ettevõtet Falkenberg Kinnisvara OÜ, et pakkuda veelgi paremat teenust. Hetkel tegelen kinnisvara spetsialisti töö kõrvalt igapäevaselt büroo ja tugeva meeskonna arendamisega. Mul on rõõm tõdeda, et tänu meeskonna tublile koostööle oleme suutnud kinnistada ja leida oma klientuuri suurima konkurentsiga kinnisvara turul. Minu eesmärgiks on pakkuda kliendile peale kvaliteetse teeninduse, tulemusliku hinnaklassi ka suurima väärtuse ehk usalduse. Kuna kinnisvaraturg on pidevas muutuses olen rikastanud kinnisvaramaakleri võimalusi erinevate teenuste osutamisel koostööpartnerite näol. Mulle meeldivad väljakutsed ja keerulised olukorrad sest kõigile leidub lahendus.