Helista meile

+372 5694 5655

Kirjuta meile

info@falkenbergkv.ee

8:00-18:00

Esmaspäev-Pühapäev

Maaklerid

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 • Aivar Palandi

  Kinnisvaramaakler

  EST/RUS/FIN
  Tegevuspiirkond Tallinn ja Harjumaa.
  Minu nimi on Aivar Palandi ja ma olen edukalt areneva ettevõtte Falkenberg Kinnisvara omanik.
  Minu teekond kinnisvara valdkonnas algas aastast 2013, mil otsustasin elus kannapöörde teha ja valida oma unistuste amet. Olen varasemalt omandanud kogemusi erinevates kinnisvaraettevõtetes ja läbinud mitmeid koolitusi. Tänu meeldivatele kolleegidele ning ka mentoritele saavutasin märkimisväärse taseme ja professionaalsuse kinnisvara spetsialisti alal, mis ajendas mind looma oma ettevõtet Falkenberg Kinnisvara OÜ, et pakkuda veelgi paremat teenust.
  Hetkel tegelen kinnisvara spetsialisti töö kõrvalt igapäevaselt büroo ja tugeva meeskonna arendamisega. Mul on rõõm tõdeda, et tänu meeskonna tublile koostööle oleme suutnud kinnistada ja leida oma klientuuri suurima konkurentsiga kinnisvara turul.
  Minu eesmärgiks on pakkuda kliendile peale kvaliteetse teeninduse, tulemusliku hinnaklassi ka suurima väärtuse ehk usalduse. Kuna kinnisvaraturg on pidevas muutuses olen rikastanud kinnisvaramaakleri võimalusi erinevate teenuste osutamisel koostööpartnerite näol.
  Mulle meeldivad väljakutsed ja keerulised olukorrad sest kõigile leidub lahendus.

 • Kätlin Pavlou

  Kinnisvaramaakler

  EST/ENG
  Tegevuspiirkond Tartu ja Tartumaa.
  Liitusin Falkenbergkv kinnisvaraga aastal 2018. Valisin julgelt ettevõtte Falkenberg Kinnisvara kuna tundsin, et see on just see õige minu jaoks ning hetkel koostööd tehes tunnen end hästi ja turvaliselt. Kinnisvara on mulle huvi pakkunud ning mind paelunud juba aastaid kuigi tegelenud olen hoopis muu alaga. Kliendid ja klientidega suhtlemine on minu kirg olnud juba niikaua kui mäletan, seepärast olen ka kõik eelnevad aastad teinud tööd vaid kliendisuhete baasil.
  Kinnisvaraspetsialisti töö juures hindan eelkõige just seda, et töö on pidev klientidega suhtlemine, aktiivne, rutiinivaba, mitmekülgne ning alati huvitav ning uusi väljakutseid toov eriala.
  Olen alati koostöövalmis, särav, aktiivne ja ennast edasi tõukava iseloomuga. Kui miski ei peaks õnnestuma täna ja praegu siis ei jäta ma seda asja sinnapaika vaid võtan selle asja käsile uuesti esimesel võimalusel ning ei lõpeta enne kui olen saavutanud selle, mis vaja. Olen usaldusväärne ning annan endast alati 101%.
  Kasuta võimalust ja võta ühendust! Aitan meeleldi ja loodan,et leian just Sulle sobiva kodu või siis aitan sulle nii armasaks ja kalliks saanud kodule leida väärilise uue omaniku. Võta minuga ühendust ja lase mul teha seda mida ma armastan ja samal ajal võid Sina rahulikult tegeleda oma igapäevaste asjadega ning pühendada oma väärtuslik aeg oma armastatud tegevustele ning inimestele.
  Konsultatsioon on täiesti tasuta ning edaspidine koostöö oleneb vaid sinu enda soovist.

 • Merle Soone

  Kutseline kinnisvaramaakler

  EST/RUS
  Tegevuspiirkond Tallinn ja Harjumaa.

  Mul on ülimalt suur rõõm töötada kinnisvaraspetsialistina Falkenberg Kinnisvara nutikas ja tööle orienteeritud meeskonnas. Kinnisvaraspetsialisti töö juures paelub mind vaheldusrikkus ja erinevad väljakutsed ning nendele parima lahenduse leidmine. Seetõttu pean ülimalt oluliseks erialast pädevust ja end pidevalt täiendada.

  Lõpetasin kaheaastase kutseõppe Tallinna Majanduskoolis kinnisvaraspetsialisti erialal, mis andis mulle erialaseid teadmisi põneval kinnisvaramaastikul. Mul on suur au ja rõõm olla õnnelik kutseline kinnisvaramaakler.
  Pean ennast positiivseks ja päikeseliseks inimeseks, hea suhtlemisoskus ning lai silmaring võimaldavad näha klientide vajadusi laiemalt ning täita nende ootused ning eesmärgid. Minu jaoks ongi iga tehingu eesmärk õnnelik ja rahulolev klient.

  Oma tugevuseks pean teadmisi, mida sain õppides psühholoogia erialal ja mida väga sageli meie töös vaja läheb, kuna kinnisvara ostmine ja müümine on kahtlemata elu ühed olulisemad ja emotsionaalsemad otsused. Lahendamatuid olukordi pole olemas ning koostöös kliendiga on alati võimalik ka kõige raskemates olukordades leida osapooli õnnelikuks tegev lahendus.
  Kui Sinul on kinnisvaraalaseid unistusi ja soove, aitan need meeleldi teoks teha. Just rahulolevad kliendid ning täidetud ootused on need, mis toovad päikese minu päeva.

 • Helina Maasikamäe

  Kinnisvaramaakler

  EST / ENG
  Oman töökogemust Eesti kinnisvaraturul 5 aastat ning pean kinnisvara oma hobiks, mida teen põhjalikult ja rõõmuga.
  Lõpetasin Tallinna Tehnikaülikooli Tallinna kolledžis äriõiguse kirjutades lõputöö kinnisvara-alasel teemal.
  Arendan ennast pidevalt ning seetõttu astusin 2017 aastal Tallinna Majanduskooli täiendamaks end Kinnisvaramaakleri erialal.
  Pean ennast rõõmsameelseks, heaks suhtlejaks ja samas tähelepanelikuks kuulajaks.
  Hea meel on kuuluda Falkenberg Kinnisvara fantastilisse meeskonda.
  Võtke minuga julgelt ühendust ja aitan meeleldi kinnisvara teemalistel küsimustel.

 • Anastasia Kisseljova

  Nooremmaakler

  EST/RUS/ENG
  Kunagi ei tea, millega viib sind elu kokku. Mind aga tõi maakleritööle ja ma otsustasin, et pean end arendama selles valdkonnas sest mulle meeldivad väljakutsed ja erinevad olukorrad millega pean toime tulema.

  Kliendi nõustamine, õige lähenemine probleemile ja selle lahendamine on väga tähtsad meie töös ning seega püüan ma alati anda endast parima teeninduse lähtuvalt klientide soovidele.

  Olen aktiivne noor neiu, usaldusväärne, siiras ja abivalmis, võite pidada mind heaks sõbraks ja kunagi ei kahetse selles.

  Minu tugevuseks seisab minu taga on terve meeskond, kellega me teeme koostööd ning toetame teineteist.

  Võtke minuga ühendust ja ma tõestan Teile, et tõhusad maaklerid toovad kasu, on säravad ja annavad endast alati 200% . Samal ajal on teil võimalus aga tegeleda oma isiklike huvidega ja pühendada oma aeg endale või oma armastatud inimestele.

Hakka meie sõbraks!

Ja ole kursis parimate pakkumistega!


This will close in 30 seconds