Maaklerid

 • Kätlin Pavlou

  Kinnisvaramaakler

  EST/ENG Tegevuspiirkond Tartu ja Tartumaa.
  Liitusin Falkenbergkv kinnisvaraga aastal 2018. Valisin julgelt ettevõtte Falkenberg Kinnisvara kuna tundsin, et see on just see õige minu jaoks ning hetkel koostööd tehes tunnen end hästi ja turvaliselt. Kinnisvara on mulle huvi pakkunud ning mind paelunud juba aastaid kuigi tegelenud olen hoopis muu alaga. Kliendid ja klientidega suhtlemine on minu kirg olnud juba niikaua kui mäletan, seepärast olen ka kõik eelnevad aastad teinud tööd vaid kliendisuhete baasil.
  Kinnisvaraspetsialisti töö juures hindan eelkõige just seda, et töö on pidev klientidega suhtlemine, aktiivne, rutiinivaba, mitmekülgne ning alati huvitav ning uusi väljakutseid toov eriala.
  Olen alati koostöövalmis, särav, aktiivne ja ennast edasi tõukava iseloomuga. Kui miski ei peaks õnnestuma täna ja praegu siis ei jäta ma seda asja sinnapaika vaid võtan selle asja käsile uuesti esimesel võimalusel ning ei lõpeta enne kui olen saavutanud selle, mis vaja. Olen usaldusväärne ning annan endast alati 101%.
  Kasuta võimalust ja võta ühendust! Aitan meeleldi ja loodan,et leian just Sulle sobiva kodu või siis aitan sulle nii armasaks ja kalliks saanud kodule leida väärilise uue omaniku. Võta minuga ühendust ja lase mul teha seda mida ma armastan ja samal ajal võid Sina rahulikult tegeleda oma igapäevaste asjadega ning pühendada oma väärtuslik aeg oma armastatud tegevustele ning inimestele.
  Konsultatsioon on täiesti tasuta ning edaspidine koostöö oleneb vaid sinu enda soovist.

 • Eva Valdre

  Kinnisvaratehingud on mulle alati huvi pakkunud sest see valdkond on väga mitmekülgne ja väljakutset pakkuv.

  Juba enne kinnisvaravaldkonna teadmiste omandamist puutusin kokku erinevate müügiprotsessidega ja sain väga positiivset tagasisidet, mis andiski mulle tõuke edasisteks tegevusteks kinnisvaratöö alal.

  Falkenberg kinnisvarabüroos töötades, ammutan kogemusi igast päevast, naudin kolleegide teadmiste pagasit, heasoovlikkust ja usaldusväärsust.

  Nüüdseks olen läbinud erinevaid kinnisvara - ja müügikoolitusi ning olen valmis tõsisemateks väljakutseteks. Soovin Teile kõigile turvalisi tehinguid.