Helista meile

+372 5694 5655

Kirjuta meile

info@falkenbergkv.ee

8:00-18:00

Esmaspäev-Pühapäev

Maaklerid

 • Kätlin Pavlou

  EST/ENG Tegevuspiirkond Tartu ja Tartumaa.
  Liitusin Falkenbergkv kinnisvaraga aastal 2018. Valisin julgelt ettevõtte Falkenberg Kinnisvara kuna tundsin, et see on just see õige minu jaoks ning hetkel koostööd tehes tunnen end hästi ja turvaliselt. Kinnisvara on mulle huvi pakkunud ning mind paelunud juba aastaid kuigi tegelenud olen hoopis muu alaga. Kliendid ja klientidega suhtlemine on minu kirg olnud juba niikaua kui mäletan, seepärast olen ka kõik eelnevad aastad teinud tööd vaid kliendisuhete baasil.
  Kinnisvaraspetsialisti töö juures hindan eelkõige just seda, et töö on pidev klientidega suhtlemine, aktiivne, rutiinivaba, mitmekülgne ning alati huvitav ning uusi väljakutseid toov eriala.
  Olen alati koostöövalmis, särav, aktiivne ja ennast edasi tõukava iseloomuga. Kui miski ei peaks õnnestuma täna ja praegu siis ei jäta ma seda asja sinnapaika vaid võtan selle asja käsile uuesti esimesel võimalusel ning ei lõpeta enne kui olen saavutanud selle, mis vaja. Olen usaldusväärne ning annan endast alati 101%.
  Kasuta võimalust ja võta ühendust! Aitan meeleldi ja loodan,et leian just Sulle sobiva kodu või siis aitan sulle nii armasaks ja kalliks saanud kodule leida väärilise uue omaniku. Võta minuga ühendust ja lase mul teha seda mida ma armastan ja samal ajal võid Sina rahulikult tegeleda oma igapäevaste asjadega ning pühendada oma väärtuslik aeg oma armastatud tegevustele ning inimestele.
  Konsultatsioon on täiesti tasuta ning edaspidine koostöö oleneb vaid sinu enda soovist.

 • Aivar Palandi

  EST/RUS/FIN Tegevuspiirkond Tallinn ja Harjumaa.
  Minu nimi on Aivar Palandi ja ma olen edukalt areneva ettevõtte Falkenberg Kinnisvara omanik.
  Minu teekond kinnisvara valdkonnas algas aastast 2013, mil otsustasin elus kannapöörde teha ja valida oma unistuste amet. Olen varasemalt omandanud kogemusi erinevates kinnisvaraettevõtetes ja läbinud mitmeid koolitusi. Tänu meeldivatele kolleegidele ning ka mentoritele saavutasin märkimisväärse taseme ja professionaalsuse kinnisvara spetsialisti alal, mis ajendas mind looma oma ettevõtet Falkenberg Kinnisvara OÜ, et pakkuda veelgi paremat teenust.
  Hetkel tegelen kinnisvara spetsialisti töö kõrvalt igapäevaselt büroo ja tugeva meeskonna arendamisega. Mul on rõõm tõdeda, et tänu meeskonna tublile koostööle oleme suutnud kinnistada ja leida oma klientuuri suurima konkurentsiga kinnisvara turul.
  Minu eesmärgiks on pakkuda kliendile peale kvaliteetse teeninduse, tulemusliku hinnaklassi ka suurima väärtuse ehk usalduse. Kuna kinnisvaraturg on pidevas muutuses olen rikastanud kinnisvaramaakleri võimalusi erinevate teenuste osutamisel koostööpartnerite näol.
  Mulle meeldivad väljakutsed ja keerulised olukorrad sest kõigile leidub lahendus.

Hakka meie sõbraks!

Ja ole kursis parimate pakkumistega!


This will close in 30 seconds