Maakler

Kätlin Pavlou

Kinnisvaramaakler

EST/ENG Tegevuspiirkond Tartu ja Tartumaa.
Liitusin Falkenbergkv kinnisvaraga aastal 2018. Valisin julgelt ettevõtte Falkenberg Kinnisvara kuna tundsin, et see on just see õige minu jaoks ning hetkel koostööd tehes tunnen end hästi ja turvaliselt. Kinnisvara on mulle huvi pakkunud ning mind paelunud juba aastaid kuigi tegelenud olen hoopis muu alaga. Kliendid ja klientidega suhtlemine on minu kirg olnud juba niikaua kui mäletan, seepärast olen ka kõik eelnevad aastad teinud tööd vaid kliendisuhete baasil.
Kinnisvaraspetsialisti töö juures hindan eelkõige just seda, et töö on pidev klientidega suhtlemine, aktiivne, rutiinivaba, mitmekülgne ning alati huvitav ning uusi väljakutseid toov eriala.
Olen alati koostöövalmis, särav, aktiivne ja ennast edasi tõukava iseloomuga. Kui miski ei peaks õnnestuma täna ja praegu siis ei jäta ma seda asja sinnapaika vaid võtan selle asja käsile uuesti esimesel võimalusel ning ei lõpeta enne kui olen saavutanud selle, mis vaja. Olen usaldusväärne ning annan endast alati 101%.
Kasuta võimalust ja võta ühendust! Aitan meeleldi ja loodan,et leian just Sulle sobiva kodu või siis aitan sulle nii armasaks ja kalliks saanud kodule leida väärilise uue omaniku. Võta minuga ühendust ja lase mul teha seda mida ma armastan ja samal ajal võid Sina rahulikult tegeleda oma igapäevaste asjadega ning pühendada oma väärtuslik aeg oma armastatud tegevustele ning inimestele.
Konsultatsioon on täiesti tasuta ning edaspidine koostöö oleneb vaid sinu enda soovist.