Müüa kolmetoaline valgusküllane retrostiilis korter Sõle tänava alguses. Ideaalne kodu lastega perele. Viiekordse kortermaja viimasel korrusel asuvas korteris asetsevad kaks magamistuba eraldi, elutuba on läbikäidav. Elutoast pääseb suurele rõdule, kus saab nautida õhtupäikest. Aknad on vahetatud kõigis tubades. Korteri seinad on tapetseeritud, põrandaid katab puitlaudis. Korter on remonti vajav. Tublide käte ja hea stiilitajuga uus peremees saab sellest disainida tõeliselt ägeda, hubase ja mugava kodu.

WC ja vannituba asetsevad eraldi.

Korterelamus on tegus korteriühistu, trepikojad on puhtad ja korralikud, välisuksel on fonolukk. Naabrid on rahulikud ja korda armastavad ning toimiv naabrivalve. Elamu välisseinad on soojustatud, fassaad uuendatud, vahetatud on kanalisatsioonitorustik, veetorustik, katus ning küttesüsteem.

Maja ees on tasuta parkla.

Kõrvalkulud keskmiselt suvel/talvel 50 – 100 eurot, millele lisandub tasu vastavalt pere tarbitud elektri eest.

Korter on vaba.

Võimalus kasutada keldrit (4 m²).

Kõrvalkulud keskmiselt suvel/talvel 50-100 eurot.

Mugava elukeskkonna tagab kiire ja hea ühendus kesklinnaga, lähim ühistranspordipeatus on saja meetri kaugusel. Lähiümbruses kaubanduskeskus Stroomi, Selver, Rimi, Maxima XX. Lähedal asuvad lasteaiad (Ilmapuu Waldorflasteaed, Kannikese ja Lille), koolid, raamatukogu, pank ja polikliinik. Stroomi mets ja rand viieminutilise jalutuskäigu kaugusel, läheduses asuvad laste- ja spordiväljakud, rulluisu- ja rattateed.

Objekti info

  • Energiamärgis D
  • Kelder
  • Keskküte
  • Korruseid 5
  • Omandivorm Korteriomand
  • Tasuta parkimine

    Asukoht