Ajamaja III – korrus.

Ainulaadne võimalus on liituda uue ideedest pulbitseva Spaces keskkonnaga, mis tagab tööpinna nii väikeettevõtjale kui ka suuremale ettevõttele. Koht kus ettevõtted kasvavad tänu inimestele ja ideedele.

Kuldse säras uhiuues 2021 aastal renoveeritud „AJAMAJAS“ on pakkumisel on palju erineva suurusega bürooruume kuni Coworking ehk jagatud bürooruumiga.

Co-working töökoht või isiklik laud alates 150 eurost,
2 – 3 kohalised kontoriruumid 549 – 1019 eurot,
4 – 6 kohalised kontoriruumid 939 – 2049 eurot,
Kõikidele hindale lisandub KM, ( kõrvalkulud on kõik hinnas) lõplikud hinnad kujunevad välja sõltuvalt ruumist vähemalt aastase lepinguga. Hinna sisse on juba arvestatud vee-, elektri-, kütte- ja koristuskulud.
Saadaval on ka eksklusiivsemad avatud terrassiga või rõduga büroopind, klaasist vaheseintega ruumid ja muud huvitavad erilahendused. Lepingu pikkus alates ühest kuust kuni kolme aastani.

Pakutavad bürooruumid teeb lisaks mõnusale töökeskkonnale atraktiivseks mitmeid teenuseid hõlmav teenusepakett, virtuaalbüroo teenused, kiire interneti olemasolu, kasutajasõbralik kontorimööbel ja juriidiline aadress koos postikäsitlusega.

Võimalus tunnihinna põhiselt kasutada koosolekuruume, mis on varustatud kõige vajalikuga. Koosolekuruumid pakuvad ideaalset kohta igale ärivajadusele ja on avatud nii liikmetele kui ka mitteliikmetele.

Olenemata üüripinna suurusest võtab Teie kliendid vastu särasilmne sekretär, kes suunab vajadusel kliendid ooteruumi Business Lounge ning pakub neile kohvi. Sekretär teenindab teie kliente tööpäeviti kella 09.00-17.00. Kerge suupiste või koguni lõuna leiab kohvikust või olemasolevast kahelt köögialalt.

Büroohoone on varustatud kahe liftiga. Niiskusastet ja õhu soojust on võimalik reguleerida konditsioneeride abil. Parkimisvõimalusteks on Ärikeskuse all asuv maa-alune parkla ( 185€ + KM, kuu, koht). Samuti saab parkida hoone lähistel tasulistel parkimisaladel. Rattaparkla kasutus ( 30 eurot + KM / hooaeg).
Spaces Globaalne Ärisalongide Liikmelisus annab ligipääsu 3000 + ärisalongi üle maailma 122’s riigis.

Rotermanni kvartal on Tallinna südames – vanalinna, sadama ning Viru väljaku vahel – asuv atraktiivne piirkond, kus omavahel on maitsekalt ühendatud 19. sajandist pärinevad vanad tööstushooned ja tänapäeva arhitektuuri parimad lahendused.

Kvartalist on viimaste aastate jooksul kujunenud Tallinna üks terviklikumaid ja ainulaadsemaid arhitektuurilisi lahendusi – aktiivse elurütmiga linnaruum – kus endised tööstushooned on leidnud uue funktsiooni ja juurde on ehitatud uusi hooneid. Ajalooliselt asus Rotermanni kvartal Tallinna olulisemate teede ristumispunktis. Ka täna piirneb Rotermanni kvartal Tallinna tähtsaimate äritänavatega.

Kompleksis leidub nii kaubandus- kui ka büroopindasid. Kvartalis asub hulgaliselt kaupluseid, kohvikuid, restorane, kultuuri- ja vaba aja veetmise kohti. Kvartalisse on hea tulla ühistranspordi või autoga.

Rotermanni kvartalis toimub aastaringselt arvukalt üritusi ning seeläbi on sellest piirkonnast saanud linlaste seas populaarne külastuskoht.

Võta ühendust ja leiame Teile sobiliku lahenduse, vahendustasu ei lisandu.

Objekti info

 • Asukoht kesklinnas
 • Avatud köök
 • Energiamärgis D
 • Esinduslikud töökohad
 • Hoone materjal Kivimaja
 • Internet
 • Kaabel TV
 • Köögimööbel
 • Korrus 3
 • Paindlik hinnapoliitika
 • Parkimine tasuline

Asukoht