Tublit üürnikku otsib rohelusest rõkkavas Astangu elukeskkonnas kahetoaline korter.

Heledates värvitoonides viimistletud korterist leiab avatud elutoa, koos osavasti vaheseinaga eendatud köögiosaga, mis on mugavaks disainitud ning on silmas peetud ka kõige nõudlikuma perenaise vajadusi ja eelistusi. Mugavate töötasapindadega valgustatud köögiosas on toidu valmistamiseks keraamiline pliit koos ahjuga ja nõude pesemiseks integreeritud nõudepesumasin.

Keskküttega korteri kõikidest kvaliteetsetest pakettakendest avanevad avarad vaated lokkavale kõrghaljastusele ja taamal sillerdavale Harku järvele.

Õhtupäikesega pärjatud korteri põrandatele on paigutatud uus kvaliteetne laminaatparkett ja kõik seinad on saanud uue värvikatte, luues võimalikule uuele üürnikule puhta ja värske tunde.

Piisavalt avaras ja plaaditud pindadega vannitoas on põrandaküte, olemas on ka pesumasin. Kõrvalkulud on keskmiselt 120-240 eurot kuus, vesi ja elekter on kulude sees.

Esimesed maksed on ühe kuu üür ette, ühe kuu deposiit ja maakleritasu ühe kuu üüri ulatuses. Korter antakse üürile minimaalselt möbleerituna, jättes palju valikuid ka uuele üürnikule.

Elamu territoorium koosneb kolmest korruselamust, mille sissesõidul on puldist avanev tõkkepuu. Korteri juurde kuulub ka kindel parkimiskoht ja panipaik. Elamu hoolitsetud territooriumil on leidnud oma koha laste mänguväljakud ja ka oma grillimisplats laua ja toolidega väikese oja ääres.

Meeldivalt rahulik ja turvaline paik elamiseks nii noorele perele kui ka rahu nautivale vanurile. Elamus on toimiv korteriühistu, trepikojad on lukustatud fonolukkudega.

Ümbruskond on väljakujunenud taristuga elukeskkond, mille ümbruses asuvad paljud kaubanduskeskused, söögikohad ja vaba aja veetmise võimalused. Läheduses on Harku järve liivarand, terviserajad, mitmed koolid ja lasteaiad. Piirkond on pidevas arengus, vahetus läheduses on valmivas uus elurajoon „ Aurora park “ spordiväljakutega ja laste mänguplatsidega.

Ühistranspordiühendus on mugavalt tagatud bussiliiniga nr 61 (liigub iga 25 min järel), samuti leiab 800 meetri kauguselt teisigi kiireid bussiiliine (buss nr 27 ja 177).

Kui tundsid ära oma võimaliku kodukoha siis oled oodatud tutvuma.

Asukoht