Helista meile

+372 5694 5655

Kirjuta meile

info@falkenbergkv.ee

8:00-18:00

Esmaspäev-Pühapäev

Maakler

Merle Soone

Kutseline kinnisvaramaakler

EST/RUS Tegevuspiirkond Tallinn ja Harjumaa.

Mul on ülimalt suur rõõm töötada kinnisvaraspetsialistina Falkenberg Kinnisvara nutikas ja tööle orienteeritud meeskonnas. Kinnisvaraspetsialisti töö juures paelub mind vaheldusrikkus ja erinevad väljakutsed ning nendele parima lahenduse leidmine. Seetõttu pean ülimalt oluliseks erialast pädevust ja end pidevalt täiendada.

Lõpetasin kaheaastase kutseõppe Tallinna Majanduskoolis kinnisvaraspetsialisti erialal, mis andis mulle erialaseid teadmisi põneval kinnisvaramaastikul. Mul on suur au ja rõõm olla õnnelik kutseline kinnisvaramaakler.
Pean ennast positiivseks ja päikeseliseks inimeseks, hea suhtlemisoskus ning lai silmaring võimaldavad näha klientide vajadusi laiemalt ning täita nende ootused ning eesmärgid. Minu jaoks ongi iga tehingu eesmärk õnnelik ja rahulolev klient.

Oma tugevuseks pean teadmisi, mida sain õppides psühholoogia erialal ja mida väga sageli meie töös vaja läheb, kuna kinnisvara ostmine ja müümine on kahtlemata elu ühed olulisemad ja emotsionaalsemad otsused. Lahendamatuid olukordi pole olemas ning koostöös kliendiga on alati võimalik ka kõige raskemates olukordades leida osapooli õnnelikuks tegev lahendus.
Kui Sinul on kinnisvaraalaseid unistusi ja soove, aitan need meeleldi teoks teha. Just rahulolevad kliendid ning täidetud ootused on need, mis toovad päikese minu päeva.

Hakka meie sõbraks!

Ja ole kursis parimate pakkumistega!


This will close in 30 seconds