Maakler

Gerly Rosenberg

Kinnisvaramaakler

EST / ENG Tegevuspiirkond Harjumaa.

Liitusin Falkenberg Kinnisvaraga 2018 aasta lõpus, sest leian et koostöös peitub jõud!

Mulle meeldib, et selles noores ja arenevas kinnisvarafirmas töötavad inimesed, kes seda tööd armastavad ning teevad seda suure pühendumisega. Nad seavad omale eesmärke ja liiguvad samm-sammult nende suunas. Tunnen igakülgset toetavat tuge ja näen ka endal siin palju õppimisvõimalusi ja arenguruumi.


Olen tegelenud kinnisvara vahendamise ja üürimisega üle kümne aasta, kuid maaklerina töötanud aastast 2014. Varasemalt on mul müügitöö kogemused hulgikaubanduses ja õmbluse alal. Lisaks tegelen laste ja noorte õpetamise ja huviringide koordineerimisega ning juhin huvikooli. Töö maaklerina on mitmekülgne, võimaldab suhelda erinevate inimestega ning oma tööd ja aega ise planeerida. Mina teen seda küll teise töö kõrvalt, kuid südamega ning oma klientide jaoks olen püüdnud alati olemas olla.


Vaba aega veedan oma perega, meeleldi käin teatris või kontserdil. Mulle meeldib lugeda, reisida, kokata ja käsitööd teha. Väljakutset pakub ürituste korraldamine ning erinevad kujundustööd (ka sisekujundus). Armastan joogat ja ujumist ning jalutuskäike looduses.